آنچه در پایه ی دوم گذشت


۲۲ دی ۱۴۰۰ / ۱۶:۰۱:۴۷
۱۱۳۰


گزارش تصویری آذر تا نیمه ی دی ماه

خدا را شاکریم که بازهم توفیق خدمت به فرزندان حضرت زهرا ( سلام الله علیها ) را برای ما فراهم نمود.

هیچ چیز برای ما زیبا تر از رشدو بالندگی و شکوفایی بچه های خوب کلاس دوم نیست. الحمدلله پس از گذران ایام سخت و جانکاه دوساله ی اخیر، اندکی با خیالی آسوده تر و بیش از گذشته در کنار عزیزانمان هستیم و هم آنان از نعمت بودن در فضای غنی آموزشی و تربیتی بهره برده و هم مربیان پایه از برکت وجود و نفس های آنان در کنار خود لذت و بهره ها می برند.

خداوند منان را سپاس می گوییم که در سایه ی منت و لطف او بازهم امکان پیگیری برنامه ها و دغدغه هایمان فراهم شده است.  تلاش هایی از جنس آشنا شدن بچه ها با محیط آموزشی ، آداب حضور در کلاس درسی، سازگاری و توانمند سازی متربیان به جهت استفاده ی حداکثری از فضای آموزشی با عنایت به روح جمعی و تلاش برای برقراری روابط خشنود کننده با دوستانشان که همگی این ها و بیش از آن، از نیاز های ضروری بچه ها در مدرسه بوده که مدت هاست از داشتن آن محروم بوده اند. آشتی دادن آنها با چنین مفاهیمی کاری بس زمانبر و حیاتی بوده و خواهد بود.

در این مسیر تلاش های خود متربیان عزیزمان و خانواده های محترم و آگاه پایه ی دوم دبستان میزبان اندیشه، همواره به عنوان تسهیل گر و شتاب دهنده ی برنامه ها و اهداف تربیتی و آموزشی مجموعه ما بوده و هست که از آنان نیز کمال تشکر و قدردانی را داریم.

همچنان محتاج دعای خیر شما عزیزان هستیم.

در پناه خدا و حجتش

یا علی


چندرسانه‌ای :برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.