گزارش ویژه

برنامه های جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مدرسه رافعه


۲۱ اسفند ۱۳۹۶ / ۱۰:۰۱:۵۸
۴۳
۰


برنامه های جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مدرسه رافعه

گام آغازین آشنایی دختران رافعه با رخداد مبارک پیروزی انقلاب اسلامی، آذین بندی مدرسه با همراهی مربیان مجموعه بود. دختران رافعه با خلاقیت و ابتکار خود، محیط مدرسه را مزین به پرچم و آذین های دست ساز خویش نمودند و با ایجادفضای شادی که مربیان مجموعه تدارک دیدند ، شور و شوق انقلابی را تجربه کردند.
قدم بعدی در راستای آگاه کردن دانش آموزان درخصوص اهداف و ارزش های انقلاب آشنا کردن آنان با شخصیت‌های تأثیر گذار در انقلاب ، خصوصا امام راحل بود که البته با بیانی متناسب با سن و شرایط دانش آموزان به شیوه ای هدفمند طی ایام مبارک دهه فجر ارائه شد.
‎. ‍ همچنین روز شنبه ۱۱/۲۱ نیز،جشن ویژه بزرگداشت پیروزی انقلاب با هم کاری و همراهی خود دانش آموزان برگزار و سعی شد
‎. نشاط خاصی در جریان فعالیتهای مربوط به جشن شکل بگیرد
نقطه اوج مشارکت کودکان رافعه درجشن پیروزی انقلاب ،حضور باشکوه و حماسی آنان در راهپیمایی روز ۲۲بهمن بود.
تمهیدات لازم این حضور از هفته های گذشته در جلسات انجمن اولیا اندیشیده و برنامه ریزی شد و در کانال مربوط به مجموعه اطلاع رسانی گردید.
دختران دبستان رافعه از روزهای پیش از راهپیمایی به صورت کاملا خودجوش با ساخت پرچمها و پلاکارد های خلاقانه،نمادین و البته انقلابی و معنادار،برای حضور در این اجتماع باشکوه ،اعلام آمادگی کردند و در روز موعود ( یکشنبه ۲۲بهمن۹۶) ،خانواده مجتمع میزان ، مربیان ،دانش آموزان و اولیا با اجتماع در محل مقرر و از پیش تعیین شده در مسیر راه پیمایی ،به هم پیوستند و همراه و همگام با هم تکلیف خویش را در بیعت مجدد با آرمانهای انقلاب و امام و رهبری ادا نمودند.به امید تداوم این پیروزی و تربیت نسل آگاه و انقلابی.

برچسب‌های این مطلب:

۲۲ بهمن مناسبت‌هابرای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.