میزان در فضای مجازی

تاسیس سایت بازی های رایانه ای میزان


۲۱ اسفند ۱۳۹۶ / ۱۰:۰۱:۳۹
۳۶۲


مؤسسه هدایت میزان تلاش کرده است تا ضمن کارشناسی دقیق هر نوع کالا توسط افراد خبره،بهترین کالاها را در دسته بندی مناسب سنی و جنسی به والدین توصیه و معرفی نماید.

مؤسسه هدایت میزان برای والدینی که برای اوقات فراغت فرزندانشان به دنبال مناسب ترین خوراک های آموزشی و پرورشی هستند،ضمن این که دغدغه افزایش مهارت های مختلف را در ایشان دارند و با توجه به تنوع کالاهای چند رسانه‌ای و تفریحی موجود در بازار،تلاش کرده است تا ضمن کارشناسی دقیق هر نوع کالا توسط افراد خبره،بهترین کالاها را در دسته بندی مناسب سنی و جنسی به والدین توصیه و معرفی نماید.
مؤسسه میزان با این هدف و در این راستا اقدام به تأسیس سایت http://goo.gl/VV8zjd و راه اندازی کانال تلگرامی به آدرس PG_MizanGame@ نموده است.
‎ ‎شما اعضای خانواده میتوانید با مراجعه به سایت و کانال تلگرامی
‎ مذکور،با بیش ازچهل بازی رایانه ای مناسب آشنا شده و پس از انتخاب هرکدام براساس مهارت افزایی و رده سنی پیشنهادی،از طریق لینک دانلود ذیل
‎آن بازی ،هرکدام از آنها را به راحتی دانلود کرده و استفاده نمایید

✅ این بازی‌ها ابتدا از منظر فرهنگ ایرانی اسلامی ?? بررسی می‌شوند و بعد از گذر از نکات تربیتی و روان شناختی به عنوان بازی‌هایی سالم، امن و مهارت‌افزا معرفی می‌شوند. امروزه بازی‌های رایانه‌ای در جهان نقش پر رنگی در امر آموزش و تربیت دارا هستند و مهارت‌های در نظر گرفته شده در سایت، مهارت‌های مختلفی هستند که بعضاً بهترین راه تقویت آن‌ها از طریق انجام بازی‌های رایانه‌ای است.

? این حرکت آموزشی-فرهنگی برای اولین بار در کشور ایران شروع شده است و بازی‌های گوناگونی در نظر گرفته شده‌اند و به مرور نیز سایت تکمیل خواهد شد. امید است تا با همراهی والدین و سایر علاقه‌مندان، مجموعه‌ای سالم، مفید و تأثیرگذار برای مردم ایران شکل بگیرد. ‎

 

برچسب‌های این مطلب:

رایانه سایت نرم‌افزار


نمايش ديدگاه‌هاي بيشتر

برای درج دیدگاه باید ابتدا به عنوان کاربر به سایت وارد شده باشید.